Homeopatická poradna-Olomouc

Máte zdravotní problémy? Necítíte se zcela v pořádku? Hledáte způsob jak si pomoci, jak se zase cítit lépe? Ovšem nechcete se obracet na moderní medicínu a užívat prášky, které mají velmi často vedlejší účinky? Čtěte dále.

Mnoho lidí si stěžuje na zdravotní potíže různého charakteru, ať se jedná o konkrétní nemoci, nebo něco hůře specifikovatelného, jako například únava a nízká vitalita. Málokdo se dnes cítí stoprocentně zdráv. Čím to asi je? Hektickým způsobem života, znečištěným životním prostředím, starostmi, nesprávnou výživou? Možná. U každého z nás budou důvody našich neduhů asi trochu odlišné. Co však máme dělat, jak si pomoci?

Proč hledáme alternativu k moderní medicíně?

Jednou z možností je zajít k lékaři, nechat se vyšetřit a poté užívat předepsané léky. Jenže jak jsme si již řekli v úvodu, moderní medikamenty mají často celou řadu vedlejších účinků. Navíc jsou mezi lidmi stále častější takové typy potíží, na které vám lékař ani nic nepředepíše, jako třeba právě nízká vitalita, únava, ztráta motivace, nechuť k jakékoliv činnosti apod. To jsou důvody, proč celá řada lidí hledá alternativní způsoby léčby, které jsou k našemu organismu mnohem šetrnější a které se zaměřují také na léčbu poruch, které moderní medicína přehlíží a nepovažuje je za důležité.

Homeopatie – co je to?

Jendou z možností, kde hledat pomoc při léčbě svých neduhů a to i takových, které lékaři moderní medicíny považují za nevýznamné, může být homeopatie. Homeopatie v současné době představuje ve světě nejrozšířenější obor řadící se mezi tzv. alternativní způsoby léčby. Homeopatie je známa přibližně dvě stě let a za jejího otce je považován německý lékař Samuel Hahnemann. Homeopatie je přírodní, bezpečná a šetrná, přitom velmi účinná léčebná metoda. Cílem a posláním homeopatie je obnovení zdraví a nastolení harmonie celého organismu, celého člověka, nikoli jen zaměření se na nepříjemné symptomy nemoci a snaha o jejich potlačení, aniž by byla odstraněna příčina a podstat nemoci, tak jak to bohužel praktikuje moderní medicína.

Homeopatické léky - homeopatika

Homeopatické léky se označují jako** homeopatika**. Homeopatika se nejčastěji prodávají ve formě cukrových kuliček, granulí, tablet, kapek, mastí, gelů a čípků. Homeopatika se vyrábějí z čistě přírodních surovin, nejčastěji z bylin, ale někdy také z minerálů nebo, kyselin a živočišných produktů. K výrobě některých homeopatik byly použity rovněž virové či bakteriální kultury. Zvláštní skupinou homeopatik jsou pak ty, k jejíž výrobě byly použity energie, jako například sluneční záření. Výhodou homeopatik je velmi jemné a šetrné působení na organismus bez vedlejších účinků.

Homeopatická poradna

Pokud se chcete léčit pomocí homeopatie a zatím o ní nic nevíte, můžete si buď pořídit nějakou dobrou příručku, nebo navštívit** homeopatickou poradnu**. Pokud s homeopatií nemáte žádné zkušenosti, je vhodnější navštívit poradnu, kde se vám bude věnovat odborník, který s vámi probere všechny vaše potíže a předepíše vám vhodnou léčbu pomocí homeopatik.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5105 (magazinolomouc.cz#10)


Přidat komentář