Vaginální mapování a regresní terapie-Olomouc

Házíte tzv. problém za hlavu, mávnete nad ním rukou? Snažíte se na příkoří zapomenout, ale v hloubi duše jste na dané téma citliví? Díky regresní terapii se můžete rozloučit s trápením, které Vás sužuje.

Vaginální mapování a regresní terapii nabízí paní Jana Pospíšilová v Olomouci. Poskytuje služby, které se zaměřují na práci s tělem a s tělesnými pocity. Terapie, které nabízí, působí přes dotek a vnímání toho, co tělo říká. Tím se nalezne daný blok nebo trauma, které se následně pomocí dechu, pohybu a zvuku zpracuje. Dále také pracuje s podvědomím člověka a s energetickým systémem. Paní** Janu Pospíšilovou** naleznete na ulici** Tř. Svobody 956/31, Olomouc.** V případě zájmu volejte na telefonní číslo 736 643 409. Více informací o tom, v čem nám mohou terapie pomoci, získáte na stránkách http://dotekybohynenike.webnode.cz/.

Vaginální mapování

Vaginální mapování je léčebná doteková technika, vědomá masáž tkání vaginy umožňující ženě přijmout své tělo takové, jaké je, vytvořit pozitivní vztah ke svému tělu, zvýšit potěšení z intimity, citlivost v pánevní oblasti a uvolnit v ní energii, kterou často blokují fyzická či psychická traumata způsobená různými životními situacemi.

Je to metoda navracející ženě její podstatu a ženskost. ** Léčí ženskou energii v celé její rozmanitosti.**

Vagina je součástí ženského pohlavního systému, v němž se nachází energetické centrum ženy. V tomto centru se ukládá většina pozitivních i negativní prožitků souvisejících s intimitou či ženským sebevědomím.

Tato technika pracující s ženským tělem je přínosná zejména v oblastech jako:

  • problémy s přijetím vlastního těla,
  • problémy se sexualitou ve vztahu,
  • partnerské problémy,
  • léčení jizev po porodu a po operacích,
  • traumata (sexuální zneužití, znásilnění, nevěra,…),
  • emocionální zranění (nešetrné zacházení ze strany partnera, zdánlivě neškodné slovo či gesto).

Tyto prožitky a zkušenosti získané v průběhu života se ukládají hluboko v podvědomí a způsobují „zamrznutí“ vaginální tkáně. Často nás v běžném životě negativně ovlivňují, např. snížením chutě k sexu nebo jeho úplným odmítáním, snížením prohloubení intimity apod.

Pomocí** vaginálního mapování** se tyto bloky postupně uvolňují a rozpouštějí, emoce a pocity nashromážděné v těchto místech se oživují a vrací se do nich citlivost a potěšení. Výsledkem je intenzivnější a kvalitnější prožívání intimity, vnitřní svoboda a klid, zvýšení sebevědomí a obnovení kontaktu sama se sebou.

Regresní terapie

V čem spočívá jedinečnost regresní terapie? Principem regresní terapie je vyhledání těch pravých příčin, které jsou zdrojem problému a jejich následné zpracování. Za pomoci regresní terapie a znalého terapeuta, se budete moci skutečně rozloučit s trápením, problémy, které Vás intenzivně spalují, nedají Vám spát aj.

Možnosti regresní terapie

V jakých případech Vám může pomoci regresní terapie? Pro regresní terapii v podstatě neplatí žádná omezení a hranice. Vámi vybraný profesionální terapeut, který se specializuje na regresní terapii, Vám může být nápomocný prakticky v jakékoli věci, ať už by se jednalo o bolest fyzickou, nebo psychickou. Nutno také podotknout, že fyzická bolest může mít v drtivé většině případů původce v psychické stránce. Takže i za takovou bolestí hlavy, břicha, krku, může být viníkem někdo zcela jiný, než předpokládáte.

Regresní terapie – kdy Vám může pomoci

Trápí Vás nějaká bolest, strach, či se potýkáte s mezilidskými problémy, nebo si nevíte rady sami se sebou? Nemusíte nijak váhat, zda zrovna ona bolístka spadá do kompetence toho kterého terapeuta. Možnosti regresivní terapie jsou vskutku široké. Za terapeutem může přijít, ať už se potýkáte s výše zmíněnou fyzickou bolestí, nebo nějakou fobií, nejste schopni promluvit na veřejnosti před větším počtem lidí, špatně spíte, máte pocit, že Vás celé tělo svědí, špatně dýcháte, jste závislí na jídle (sladkém, slaném, tučném), jste závislí na alkoholu, drogách, nerozumíte si s ostatními lidmi, máte pocit, že Vás nikdo nechápe, myslíte si, že jste jen na obtíž aj.? Veškeré tyto těžkosti, a nejen ty, můžete probrat s terapeutem, který se zabývá regresní terapií.

Potřebná doba pro vyřešení problému

Jistě Vás bude zajímat, s jakou dobou je třeba počítat, abyste se mohli zbavit toho, kterého problému. V prvé řadě je třeba říci, že je to velmi individuální. Každý z nás totiž žije nejen svůj vlastní život, ale také má svoje pocity, vnímání, rozpoložení, představy, postoje, výchovu, způsob života aj. Vše zmíněné má velkou souvislost na to, zda bude problém vyřešen za hodinu, nebo také během několika sezení. S Vámi vybraným terapeutem se můžete dohodnout, že si sami řeknete, zda Vám první, druhé sezení bylo přínosem, či nikoliv.

Jedno, či dvě sezení na zkoušku

Sami po jednom sezení poznáte, zda jste se „někam dostali“, zda je pro Vás regresní terapie metodou přínosnou, či nikoliv. První sezení je spíše tzv. seznamovací a trvá ovšem i nejdelší dobu. Počítejte zhruba s dobou mezi dvěma, třemi hodinami. Možná se Vám zdá, že je to příliš mnoho času. Uvidíte však, že čas uteče velmi rychle a na konci sezení budete překvapeni, co vše jste stihli probrat.

Regresní terapie – pro koho je vhodná

Regresní terapie je vhodná nejen pro dospělé, ale také pro děti a dospívající mládež. Pokud vidíte, že se Vaše dítko něčím trápí, ale vázne mezi Vámi komunikace, nebo nejste schopni přijít na kloub, v čem onen problém vězí, můžete se s terapeutem dohodnout na sezení. Na jeho zvážení pak bude, zda se rozhodne pro přímou regresi, nebo zvolí jinou formu terapie. Vše je odvislé také od věku, vnímání a osobitosti dítěte.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5106 (magazinolomouc.cz#33)


Přidat komentář