Dětský koutek v Olomouci

Nakupování, ať už pravidelné týdenní, nebo jednorázové velké, například před Vánoci, kdy se shání dárky pro blízké a kolegy, nemusí odrazovat jen muže. Také naše nejmenší drobotina nebude zrovna odvázaná z chození z jednoho obchodu do druhého.

A pokud se již rozhodnete vzít s sebou děti na menší, či větší nákup, není se moc čemu divit, že se snaží svým způsobem nějak zabavit. Oním zabavením a zpestřením nudné chvíle, může být vyndávání věcí z regálů, lítání v uličkách apod. Jak budete reagovat? Neustále děti nahánět, okřikovat apod.? Pak se ovšem pro Vás i Vaše děti stanou nákupy noční můrou. Ukňourané, mrzuté děti s pocitem, že jim nic nedovolíte a Vy nervózní, že jste nemohli v klidu nakoupit a ještě k tomu jste na nějakou důležitou věc zapomněli. Díky dětským koutkům se však noční můry konat nemusí. Řada větších nákupních center přichází s nabídkou dětských koutků, kde můžete bez obav Vaše děti nechat, zatímco budete vybírat a nakupovat.

Možnosti, které dětský koutek nabízí

Dalo by se říci, že jsou dětské koutky spásou rodičů i jejich potomků. Děti si báječně vyhrají, dokonce i unaví a rodiče si ušetři svoje nervy a v klidu, bez stresu a spěchu nakoupí vše, co potřebují. Dokonce si mohou dojít i na kávu, zákusek apod. V dětském koutku mohou být děti i více, než jen pár minut, klidně hodinu, či více.

Hračky v dětském koutku nesmí chybět

Co v takovém dětském koutku najdete, respektive Vaše děti? Žádný dětský koutek se bezpochyby neobjede bez „hromady“ hraček. Dětský koutek je připravený na malé, ale i větší děti. A z toho se odvíjí i výběr hraček, aby všechny věkové kategorie dětí, si mohly přijít na své. Pro nejmenší jsou tak připravené plyšové hračky, balónky, pro větší skládačky, kostky, papíry s pastelkami, a pro ještě větší dokonce i trampolína, skluzavka, domeček, playstation, didaktické hračky apod. Vybavenost jednotlivých dětských koutků se liší například v závislosti velikosti toho konkrétního dětského koutku aj.

Zábavné programy, se kterými přichází dětské koutky

Nejsou to však jen hračky, kterými se mohou děti při svém „opuštění“ zabavit. Mnohé dětské koutky také přichází s nabídkou zábavných programů, které se přizpůsobují zájmům a úspěšnosti. Provozuje-li dětský koutek také webové stránky, pak si můžete program v klidu prostudovat a vzít Vaše děti cíleně na konkrétní činnost, která by pro ně mohla být zajímavá, kterou jste ještě doma nedělali apod. Součástí programu může být například skládání z papíru – malování na obličej – navlékání korálků – stavění z lega – malování – tvoření z plastelíny, modelíny – malování prstovými barvami – vyrábění draka aj. Aktuální program je také mnohdy k přečtení přímo u dětského koutku.

Dětský koutek – cena za hlídání

A kolik stojí takový „pobyt“ v dětském koutku? V prvé řadě je třeba říci, že děti nejsou v dětském koutku bez fundovaného dozoru. Nemusíte mít tedy obavy, že by se dítě například ztratilo, zranilo apod. Co se týká ceny, tak tu prakticky tvoří cena za hlídání, ale i možnost si pohrát. Po většinou se setkáte s účtováním po minutách, respektive půl hodinách, hodinách. Taková hodina v dětském koutku Vás může přijít zhruba na cca 40 Kč. Dvě hodiny na cca 60 Kč. Cena se nenásobí, ale jen úměrně zvyšuje. Sami vidíte, že uvedená cena je velmi slušná a spíše symbolická. Za ten „klid“ to rozhodně stojí, nemyslíte?

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5113 (magazinolomouc.cz#20)


Přidat komentář