Panenky - Olomouc

Co víte o realistických panenkách? Tyto panenky jsou na první pohled nerozeznatelné od skutečných miminek. Udělejte vaší dceři radost s dárkem v podobě realistické panenky.

Začínáte pomalu uvažovat nad vánočními dárky? Máte doma malou dceru, která zbožňuje panenky? V tom případě může vaše volba padnout na realistické panenky. Realistické panenky můžete nakupovat na internetovém e-shopu: http://www.panenky-jako-zive.cz, Panenky - Olomouc/ Na těchto internetových stránkách najdete skutečně velké množství krásných panenek. Pojďme se podívat na to, jaké panenky zde můžete vybírat.

Panenky značky Berenguer

Realistické panenky značky Berenguer vypadají jako skutečná miminka. Tyto panenky můžete zakoupit v různých velikostech. K dostání jsou zde panenky těchto rozměrů – 24, 25, 36, 38, 43 nebo 46 centimetrů.  Zakoupit si můžete i oblečení pro tyto panenky. Realistické panenky Berenguer dostanete v hezké krabici, panenky jsou oblečeny do krásných oblečků a součástí balení jsou také doplňky, např. v podobě deky. Každá panenka značky Berenguer má také svůj rodný list. Panenky této značky mají odlišné výrazy v obličeji, najdete zde mračící se panenky, smějící se panenky nebo panenku, která spinká.

Realistická panenka - Novorozenec 43 cm v tričku

Panenky značky Baby Annabell

Při vašem výběru se můžete také rozhodnout pro panenku značky Baby Annabell. Panenky Baby Annabell umí pít z lahvičky jako skutečné miminko. O tuto panenku se musíte dobře starat, např. po jídle si panenka musí odříhnout. Panenka Baby Annabell za vámi otočí hlavičku, když vás uslyší mluvit. Nechtějte vědět, co udělá panenka Baby Annabell, jakmile ji někdo probudí ze spánku. Baby Annabell začne okamžitě velice hlasitě plakat a při pláči ji tečou skutečné slzy.

Mechanické panenky BERBESA

Mechanické panenky značky Berbesa mají v zádíčkách strojek. Tyto panenky se umí smát, plakat, umí také zavolat mama a papa. Mechanické panenky Berbesa jsou vyrobeny z materiálu, který vás zaujme svou vůní. Látkové tělíčko této panenky je příjemné k mazlení, nožičky a ručičky těchto panenek jsou vyrobeny z vinylu. Také touto panenkou zajisté uděláte vašemu dítěti velkou radost.

Panenky Paola Reina

Panenky této značky jsou určeny větším dětem nebo mohou být také sběratelskými kousky. Pro tyto panenky je typická především elegance a vznešenost. Panenky jsou vyrobeny z vinylu, mají na sobě krásné oblečky a dokonalé účesy. Na výběr zde budete mít panenky v moderních oblečcích nebo krásných dobových šatičkách.

Panenky PAOLA REINA

Sběratelské panenky

Na internetových stránkáchhttp://www.panenky-jako-zive.cz/ - Panenky Olomoucnajdete také speciální sběratelské kousky panenek. Tyto sběratelské panenky se od běžných panenek v mnohém liší. Sběratelské panenky jsou krásně vypracovány a klade se zde velký důraz na detail. Panenky mají jemné vlásky, dlouhé řasy, nehtíky a vše vypadá jako živé. Sběratelské panenky vás rozhodně zaujmou svým dokonalým vzhledem. Při pohledu na tyto panenky budete po určitou dobu uvažovat, zda se jedná o skutečné miminko nebo jen panenku. Samozřejmě, že tyto panenky jsou dražší, než panenky běžné.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5115 (magazinolomouc.cz#58)


Přidat komentář