Agility kemp Olomouc

Agility se stalo poměrně rozsáhlým sportem. Můžete ho provozovat jen za účelem odreagování a zábavy, nebo jako sport, ve kterém dosáhnete maximálních úspěchů. Pro každého bez rozdílu je však velmi příjemné zúčastnit se agility kempu.

Agility, znáte tento sport?

Agility je zájmový sport, který se provozuje se psy. Jde vlastně o takový psí parkur, kde pes běží přes překážky a jeho pán běží vedle něho. Agility je něco, co ukazuje veřejnosti, že pes může být něco víc. Ukazuje psy v jiném světle. Agility je zajímavá podívaná, která dokáže vyvolat v divácích nadšení, stejně jako například koňský dostih. Agility je plné hravosti, nadšení, soucítění psa a psovoda. Agility ukazuje i další tvář psa. Ukazuje ho jako sympatického, vyrovnaného, poslušného a spokojeného psa, který je vynikajícím společníkem člověka. Ba co víc, je jeho druhem, se kterým je opravdová zábava, která navíc zvýší i kondici člověka. A s ní přinese i skvělou náladu.

Agility je sport pro všechny

Agility je jiné než ostatní kynologické sporty. Zejména je jiné než klasická kynologie, jak ji známe po léta. I když i ta za poslední roky došla mnoho změn. Zejména ve výcviku, kde byla překonána řada nevhodných** metod výcviku psa**, především u štěňat. Nové metody výcviku jsou jiné. Umí vychovat perfektního společenského psa. Ale agility to je ještě něco více. Je to sport pro každého. Sport pro dítě, dospělého, i pro starší lidi, kteří mají rádi pohyb. Agility se totiž přizpůsobí každému. Každému člověku i psu. Závodit tedy může každý. Bez rozdílu věku, i velikosti. Závodit mohou malí i velcí psy, tedy čivava i vlčák, všechna plemena, včetně kříženců. Závodit může každý člověk, různého věku, chudý i bohatý, aktivní sportovec, ale i invalidní důchodce. Prostě agility je tu pro každého. Stačí jen chtít začít a vyzkoušet i něco víc, než jen procházky.

Jak s agility začít?

Jednoduše. Stačí se poptat na agility výcvik ve vašem městě. Snad všude je alespoň malá základna. Zde se zapíšete se svým psem a můžete začít. Pod dozorem** instruktora** se budete učit, jak ovládat psa, jak s ním spolupracovat, jak běhat přes překážky a dosáhnout společné harmonie.

Agility kemp

Je další možností, jak se naučit agility, jak získat další znalosti, jak poznat další nové zapálené lidi a jejich psy. Náplní agility kempu je samozřejmě výcvik a výuka agility parkuru. Trénují se zde technické prvky, skoková gymnastika, náběhy na slalom, probíhání tunely, skoky přes překážky, tréning celého parkuru i jeho jednotlivých sekvencí. Ale to není vše. Po ranním i odpoledním tréningu, je možnost i kolektivních her, osobního vyžití, účasti na přednáškách, kde se dozvíte řadu informací ze světa kynologie. Program agility kempu je vždy velmi bohatý. Na své si přijde začátečník i pokročilý, dítě i dospělý.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5118 (magazinolomouc.cz#19)


Diskuze a zkušenosti

Macková | 06.10.2014 16:47
Re: Agility kemp Olomouc Sháním klub, kde běhají s pejsky taky děti. Poradíte prosím?


Přidat komentář