Krabičková dieta Olomouc

Pro štíhlou linii je velmi důležitá pravidelná strava. Jedině tak je možné energetický příjem rozložit rovnoměrně do celého dne, což velmi napomáhá hubnutí a udržování štíhlé postavy. Jenže, co když na přichystání pravidelné stravy není čas?

Máte problémy s nadváhou, nebo vás dokonce trápí obezita? Hledáte způsob, jak se zbavit svých kilogramů navíc a mít tak svou vysněnou štíhlou postavu? Mnoho lidí poznalo, že pravidelná strava v tomto případě dokáže hotové zázraky.

Krabičková dieta - zdravé hubnutí až do domu - Olomouc

S poptávkou na krabičkovou dietu Vám můžeme doporučit obrátit se na firmu HARMONY SERVIS. Tahle společnost má vynikající reference a nabízí labužnicky výborné dietní stravování, které doprovází zdravé hubnutí. Rozvoz jídel až k Vám domů je pro ně samozřejmostí. Mluví za ně již 7-letá tradice.

U firmy HARMONY SERVIS si můžete objednat:

  • Denně čerstvě připravená strava
  • Rozvoz menu domů či do zaměstnání

Přitom se můžete spolehnout na vstřícné jednání, na profesionalitu a ochotu.

Pokud máte zájem o on-line objednávku, nebo se dozvědět více, informace naleznete zde: zdravé hubnutí a krabičková dieta v Olomouci http://www.harmonyservis.cz

Jak vypadá váš stravovací režim?

Mnoho lidí tvrdí, že ráno nemají vůbec hlad, takže nesnídají. Dopoledne zase na jídlo není čas, takže prvním jídlem dne bývá často až oběd, kterým je mnohdy nějaká hotovka či jídlo z fastfoodu. Teprve když přijde člověk pozdě odpoledne nebo večer domů, pocítí silný hlad a často se nacpe až k prasknutí. Protože se večer hodně nají, žaludek je přeplněný. Není proto divu, že člověk ráno nemá vůbec hlad a bludný kruh se opakuje stále dokola. Nejhorší je na tom to, že zatímco během dne je přísun kalorií relativně nízký, hlavní přísun kalorií přichází teprve večer. Bohužel právě tento typ stravování, kdy většina jídla přijde až odpoledne nebo večer, má za následek kila navíc, byť celkové množství přijatých kalorií nemusí být nijak závratně vysoké.

Proč pravidelná strava pomáhá hubnout a udržovat si štíhlost?

Mnoho osob, které trápí kila navíc, zjišťuje, že jakmile začnou jíst pravidelně a příjem kalorií rozloží rovnoměrně během celého dne, tuky z problémových míst se začnou ztrácet a ručička na váze jde dolů. A přitom ve srovnání s příkladem uvedeným výše není příjem kalorií nižší, často je dokonce vyšší. Je-li totiž strava rozložená do celého dne, dokážeme toho sníst více, než na posezení během večera, takže celkově přijmeme kalorií více. Přesto jdou při pravidelné stravě kila dolů a postava je štíhlejší. Má to vůbec logiku – víc jídla a přesto člověk hubne? Je to možné a pokud ano, jak? Řešení je jednoduché. Pravidelná strava pomáhá urychlovat metabolismus – díky tomu spalování pracuje rychleji a člověk hubne. Velkou výhodou hubnutí tímto způsobem je také to, že člověk ztrácí především tukové zásoby a nadbytečnou vodu, nikoliv svalovou hmotu, jak se tomu děje při hubnutí hladem.

Krabičková dieta – jak vypadá a je to vlastně dieta?

Krabičková dieta – to je název pro pravidelný a zdravý stravovací režim, kdy je jídlo přichystáno už ráno. Všechny porce se pak nachystají do malých krabiček a ty se postupně spotřebovávají v době snídaně, přesnídávky, oběda, svačiny a večeře. Název dieta by mohl svádět k tomu, považovat krabičkovou dietu za další drastický režim, při kterém člověk hladoví, odepírá si jídlo, nebo se zaměřuje pouze na jeden druh potravy a to vše s nadějí, že zhubne.** Krabičková dieta** však taková není. Při krabičkové dietě se vždy dobře najíte, jídlo je pestré, zdravé a chutné a především je díky systému krabiček rovnoměrně rozloženo do celého dne, díky čemuž váš metabolismus pracuje správně, což velmi prospívá hubnutí a štíhlé linii.

Kde získat krabičkovou dietu?

Krabičkovou dietu si můžete buď objednat na internetu s každodenní dovážkou až domů, nebo se můžete naučit chystat si ji sami podle návodů v knize zaměřené na téma krabičkové diety.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5123 (magazinolomouc.cz#35)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat