Zahrada podle feng shui

V rámci zahrady se můžete plně realizovat. Rozhlédnete-li se kolem sebe, pak můžete spatřit různě řešené zahrady. Nechcete-li mít zahradu vyloženě pro pěstování plodin, můžete si ji nechat zbudovat v duchu feng shui.

 

Zahrady podle feng shui vnesou do Vašich životů vyváženost, tolik důležitý vnitřní klid. Princip feng shui se používá nejen v interiérových prostorách, ale také v přilehlém exteriéru, kterým je právě zahrada. I na zahradě se můžete cítit „jako doma“, kdy každý její kousek ve Vás bude evokovat dobrou náladu, to správné naladění. Zahrady bývají místem, kde sníme, relaxujeme, chceme si odpočinout a alespoň na chvíli se zbavit vtíravých myšlenek na každodenní starosti, povinnosti a úkoly. Vaše zahrada se může stát Vaší soukromou oázu klidu a pohody. Se samotným návrhem i následnou realizací Vám pak může pomoci některá ze specializovaných firem.

Založení zahrady podle feng shui

Budete-li mít zájem o založení zahrady podle feng shui, můžete si pro inspiraci přečíst a shlédnout návody a fotogalerii v odborných knihách, na internetu. Kompletní založení zahrady však také můžete svěřit profesionální a zkušené firmě. Taková firma přichází s nabídkou kompletní realizace zahrady, od návrhů po realizaci, a to včetně potřebné terénní úpravy, založení travnaté plochy, usazení dekorativních kamenů, osazení zahradní plochy keři, stromy, rostlinami. S Vámi vybranou firmou se také můžete dohodnout na zajištění dodání drobné zahradní stavby: altánu, pergoly, přístřešku, zastřešení, zídky, domku na zahradní náčiní a pomůcky aj.

Zahrada podle feng shui – dodá Vám energii

Proč se jedinci rozhodnou pro zařízení domova, chaty, chalupy, kanceláře podle** feng shui? Naši náladu, vnitřní rozpoložení do velké míry ovlivňuje prostředí, ve kterém se pohybujeme, kde žijeme. Každý prostor, každá místnost, kde jsme tak pro nás může být přínosem, pro naše žití a rozpoložení. Naše vnitřní já může být v harmonii, cítit klid a uvolnění. Můžeme se však cítit také v nepohodě, pohybovat se na náladových vlnách. Díky feng shui** můžeme vnímat naši pozitivní energii, těšit se z jedinečné atmosféry konkrétního prostoru. Díky feng shui se nám pak může dařit v osobním i pracovním životě.

Zahrada podle feng shui – tvorba

Abyste mohli z Vaší zahrady „nasávat“ pozitivní energii a těšit se z ní, je třeba dodržet sedm stěžejních elementů zahrady. K těmto elementům patří nebe, země, voda, kameny, rostliny, budovy, cesty. Všech sedm elementů musí být v náležité harmonii. Jen díky tomu se budete moci vyhnout případné negativní energii. Naopak budete moci čerpat z přívalu pozitivní energie. Pokud byste se chtěli do zbudování zahrady podle feng shui pustit sami, ale rádi byste využili „odborné pomocné ruky“, pak můžete oslovit firmu, která nabízí poradenství feng shui a specializuje se na navrhování a realizování zahrad.

Každá zahrada může být realizována podle feng shui

Nejste si jisti, zda zrovna Vaše zahrada je tou vhodnou pro feng shui? Každá, i ta sebemenší zahrada může být zbudována v duchu feng shui. Každý pozemek může být očištěný od negativní energie. Vámi vybraná firma Vám může pomoci nalézt a odstranit nedostatky a dodat prostoru harmonii.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5127 (magazinolomouc.cz#3)


Přidat komentář