Moderní tapety do bytu

Tapety může mít řada z nás spojené s dřívější dobou. Nových technologií však nevyužívají jenom v oborech elektro, stavebnictví apod. Vše jde dopředu a modernost se dotýká i zařizovacích předmětů a dekorací. Tapety tak naopak zažívají boom.

 

Budete-li chtít Vašemu domovu dopřát nový kabát, jaké kroky podniknete? Vyměníte komplet nábytek? Trochu finančně náročné, ne? Změna jistě nastane, ale nemusí být zase tak markantní, jak byste si možná na počátku proměny představovali. Mnohem větší změny, která Vás navíc vyjde levněji, v porovnání investování do zařizovacích předmětů, můžete dosáhnout díky změně Vašich stěn. Jsou to právě barvy, které nás doprovází životem. Barvy, které ovlivňují naše rozpoložení, náladu, pocit bezpečí, pohody, jistoty. Nemusíte však zůstat jen u výmalby, byť byste nevsadili jen na osvědčenou klasiku v podobě barvy bílé. Co vyzkoušet možnosti moderních tapet?

Tapety včera a dnes

Moderní tapety rozhodně nelze srovnávat s** tapetami**, které možná pamatujete, tapetami papírovými. Takové tapety Vás, či Vaše rodiče také mohli „připravit o nervy“, být příčinou následné tiché domácnosti apod. S dřívějšími tapetami totiž nebylo vůbec snadné manipulovat, lepit je. Hádky vznikají při řadě domácích prací, včetně malování. Ovšem, pokud byste chtěli mít jistotu, že se s protějškem pohádáte, pak jste mohli zvolit tapety, které Vás v tomto směru nemohli zklamat. Pokud jste ovšem nebyli z oboru. Současné tapety jsou však v porovnání s** tapetami** před nějakým tím rokem, jako noc a den. Hádky, tak těch se již nemusíte dočkat. A krom toho, když budete chtít, můžete si přeci nechat byt vytapetovat od profesionála. Ne vždy je nutné hledět na každou korunu.

Nabídka tapet

Ať už se vydáte do kamenného, nebo virtuálního obchodu s malířskými, tapetářskými potřebami, budete si moci vybírat z nepřeberného množství tapet, nejen co do barev, designu, ale také stylu. Setkat se můžete s různým rozdělením tapet. V prvé řadě to jsou tapety moderní – luxusní tapety – retro tapety – tapety z pískovce – dětské tapety – klasické tapety. Hledáte-li „něco“ více, než jen klasiku, pak určitě sáhněte po moderních, či luxusních tapetách.

Moderní tapety

Moderní tapety vliesové si Vás získají svoji originalitou, nadčasovostí. Řada moderních vliesových tapet se může pochlubit také strukturovaným povrchem, čímž dostane pokoj nádech plastičnosti. U moderních tapet se nemusíte obávat, že by došlo při jejich lepení ke ztrátám. Na rozdíl od klasických tapet se totiž lepidlo nanáší pouze na stěnu. Lepidlo tak není nutné nanášet i na samotnou tapetu.

Velké množství výběru moderních tapet

Pokud se vrátíme k dřívější době, tak jsme měli ulehčenou situaci v tom, že jsme prakticky neměli na výběr. Pokud byste však nyní zašli do obchodu s poptávkou po moderních tapetách, pak Vám prodejce nabídne ne jeden, dva vzory, ale třeba hned desítky vzorů. Vybrat si z nich není vůbec jednoduché, protože každý je vskutku originální, a jedinečný. Liší se vzorem, řešením, barvou. Není od věci si třeba vyžádat vzorek od tapet, který se stane Vaším favoritem. Budete pak moci doma na místě zvážit, zda se ona tapeta bude do prostoru hodit, či nikoliv. Můžete také využít služeb bytového designéra, či speciálního počítačového programu, abyste získali přesnější představu, jak bude tapeta vypadat na větší ploše. Krom toho Vám může sám prodejce fundovaně poradit. Vyberte si takovou tapetu, jejíž barva a design bude korespondovat s Vaší osobností, vnitřním rozpoložení.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5141 (magazinolomouc.cz#69)


Přidat komentář