Psychologická poradna Olomouc

Ne každý se dokáže sám vypořádat se stresem, úzkostí, vnitřním napětím. Spíše málokdo. Ani obrazné zavírání očí před vznikajícím problémem není zrovna nejideálnějším řešením. Problém se totiž zákonitě prohlubuje a stupňuje. Jaké je řešení?

Odhoďte případné předsudky, ostych, či „co by o tom řekli druzí“ a vyhledejte v blízkosti Vašeho okolí psychologickou poradnu. Psycholog, psychoterapeut Vám nejspíš neřekne, kolik klientů k němu denně, za týden, měsíc chodí. Můžete si však být jisti, že zdaleka nebudete sami, co jsou sužovány určitým trápením. Dnešní doba, tolik hektická, uspěchaná a s rostoucími nároky a požadavky na náš pracovní i soukromý život, spíše přivádí do poraden stále více a více jedinců. Což je na druhou stranu jen dobře, protože tito jedinci chtějí čelit všemu, co se jim nelíbí a nevyhovuje jim. I Vy, pokud si nevíte rady, jak dál, se můžete na Vaší bludné cestě zastavit a společně s odborníkem se budete moci na dalším rozcestí rozhodnout tak, abyste se již cítili o poznání lépe.

Nepodceňujte neléčenou úzkost, stres

Možná si říkáte, že přeci hned nebudete někam běžet, pokud Vás občas, či již nějakou tu dobu přepadá smutek, vnitřní neklid, úzkost apod. Možná si říkáte, že by se Vám dotyčný odborník vysmál. Každý z nás se ve svém životě potýká v menší, či větší míře s úzkostí, stresem. Do určité míry nás stres může nabíjet, posouvat dál, překonávat čím dál vyšší mety. Ovšem, na stranu druhou, všeho moc škodí. Přeroste-li úzkost, stres přes určitou hranici, kterou však sami nemusíte zaznamenat, může přerůst stres přerůst nejen v depresi, ale také v řadu psychosomatických nemocí, a to dokonce i těch vážných. Mnohem lepší je jít pro radu, pomoc dříve, než později. Minimálně si příjemně popovídáte, svěříte a uvidíte, jak se Vám bude z poradny odcházet s lehčím krokem.

Zajištění naprosté diskrétnosti

Zvažujete, že byste se vydali k některému odborníkovi do psychologické poradny, ale ještě jste na vážkách z důvodu, že před ním budete odhalovat Vaše nitro a nechcete, aby se něco z toho dostalo „ven“? Tak tyto obavy jsou naprosto zbytečné. V psychologické poradně vše, co sdělíte, také v ordinaci zůstane. Žádné případné přetřásání mezi kamarády se konat nebude.

Oblasti, které můžete v psychologické poradně řešit

S jakým veškerým trápením se můžete obrátit na psychologa? S psychologem můžete probírat otázku manželství, rozchod, rozvod, poruchu komunikace s blízkými, homosexualitu, poruchu příjmu potravy, obezitu, období těhotenství, období dospívání, psychosomatické onemocnění, stres, deprese, úzkostný stav, vztahový problém vůči sobě, vztahový problém vůči rodině, blízkým, kamarádům, kolegům aj.

V psychologické poradně najdete řešení i rozuzlení

Díky zkušenostem a znalostem psychologa se Vám může podařit nalézt tu správnou cestu, kudy se dál ubírat. Psycholog Vám ukáže možná řešení. Na Vás pak bude si vybrat pro Vás tu nejvhodnější cestu. Nebude Vás tahat „za nitky“, jako byste byli loutkou. Naopak Vás bude brát jako individualitu, jedinečnou osobnost, která k němu přichází pro pomoc, pro radu a důvěřuje mu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5143 (magazinolomouc.cz#13)


Diskuze a zkušenosti

Jitka Benešová | 18.11.2013 15:14
Re: Psychologická poradna Olomouc Dobrý den, chci se zeptat kolik stojí sezení u Vás v poradně? Mám nějaké problémy v manželství, chtěla bych se objednat. Díky za info. S pozdravem Jitka Benešová


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat