Čokoládová masáž Olomouc

Na čokoládě si pochutnávají malí i velcí, ženy i muži. Čokoláda je čokoláda, a žádná náhražka se jí nevyrovná. Již po prvním soustu kvalitní čokolády ucítíme její jemnost, hebkost, plnou sametovou chuť. Čokolády si však mohou užívat i další naše smysly.

Co si jeden den udělat čistě čokoládový? Ani tak nemáme na mysli, že byste se obklopili čokoládou, čokoládovými pralinkami, horkou čokoládou, a baštili po celý den. Ostatně, nejspíš by Vám stačila jedna velká tabulka, bonboniéra, a byli byste přeslazeni. Čokoládový den můžete dopřát Vašemu tělu v podobě čokoládové masáže.

Smyslná zkrášlující procedura

I když se** čokoládová masáž** nebude týkat Vašich chuťových buněk, vězte, že i tak budete po zbytek dne vnímat přítomnost čokolády. Budete doslova vonět jako horká čokoláda, kdy na sebe můžete přitáhnout značnou pozornost těch, kteří jsou na čokoládě závislými. Pokud byste si chtěli mezi masážemi vybrat masáž, která se řadí v žebříčku oblíbenosti na nejvyšších místech, pak k ní rozhodně patří právě** čokoládová masáž**. Ostatně, sami pak můžete ohodnotit tuto zkrášlující proceduru. A tak trochu si troufneme předestřít, že se zcela jistě i u Vás umístí v žebříčku Top 10.

Přínosy čokoládové masáže pro duši

Jaké přínosy poskytuje čokoládová masáž našemu tělu? Čokoládová masáž přináší potěšení, jak naší tělesné, tak psychické stránce. Již při samotné masáži pocítíte příval dobré nálady. Budete se moci těšit z harmonického klidu, který se rozhostí ve Vaší duši. Čokoládová masáž Vás v maximální možné míře uvolní, kdy se pak budete moci dál ubírat na vlně romantiky s Vaším milovaným protějškem, pokud si po masáži naplánujete schůzku ve dvou. Určitě je však lepší po masáži dát přednost klidnější aktivitě, než se opětovně hned vrhnout do kolotoče povinností, úkolů, stresu.

Přínosy čokoládové masáže – odplavení stresu

A když jsme se již dotkli onoho stresu, pak právě čokoládová masáž, dopřejete-li si ji, Vám pomůže rozloučit se se stresem, ale také zmírnit depresivní stavy. Vše je o tom, jak se cítíme. Pokud se vnitřně necítíme v pohodě, pak se naše nepohoda promítne do našeho celkového zdravotního stavu. Léčit jen určitou bolest není tím nejideálnějším řešením z dlouhodobého a efektivního hlediska. Mnohem lepší je zaměřit se na podstatu problému. A vše se odvíjí od našeho rozpoložení, psychiky. Čokoládová masáž může uklidnit naši duši, zmírnit vnitřní napětí, které nás sužuje, a prostupuje celým naším tělem.

Přínosy čokoládové masáže pro pokožku

Čokoládová masáž je jedinečná v boji proti předčasnému stárnutí. Proč vypadat ve třiceti na třicet, či dokonce více let? Proč vypadat ve čtyřiceti na uvedený věk, či vyšší? Čokoládová masáž může být nápomocná, aby Vaše tělo, pokožka, příliš rychle nezestárla. I když můžete používat tělová mléka hydratační, výživná, přesto se nemusí požadovaný výsledek dostavit. Čokoláda, na rozdíl do uvedených mlék však obsahuje vyživující látky, které prostoupí Vaší pokožkou, pletí, zjemní ji, vyhladí, zpevní.

Přínosy čokoládové masáže - detoxikace

Kromě pozitivního vlivu na stav Vaší pokožky, je čokoládová masáž výborná stran** detoxikace**. Čokoláda ve spojení s masáží se postará o potřebné zbavení usazených toxických látek, škodlivin, jejichž přítomnost můžete spatřit v podobě pomerančové kůže.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5156 (magazinolomouc.cz#70)


Přidat komentář