Stěhovací služby Olomouc

Ne ve všech případech musí platit, že je lepší vyhořet než se stěhovat. Trocha toho věnovaného času, organizace, ale především přizvání si profesionální pomoci, Vám pomůže úspěšně čelit a překonat zmíněné přísloví.

 

Profesionální stěhovací služby Vám mohou pomoci ve věci přesunu věcí z místa A na místo B doslova od A do Z. Stačí si jen vybrat stěhovací firmu, která disponuje nejen dostatečně velkým autem, silnými muži, ale také širokou nabídkou služeb.

Stěhovací služby od A do Z

Na trhu můžete najít firmy, které nabízí „jen“ odvoz nábytku, sbalených věcí v krabicích, taškách. Najdete však i firmy, které Vám potřebné nejen odvezou, pomohou s ním do a z auta, ale také budou u celého dění** stěhování**.

Stěhovací služby – profesionální a rychlé zabalení

Proces** stěhování** lze rozdělit do několika fází. První z nich je balení. Další fází je naložení, vyložení a finální pak vybalení. Zastavíme se u fáze číslo jedna, tj. zabalení věcí. Balit, respektive dávat věci do krabic, tašek aj., umí snad každý. Balení, především pak takovéhoto rozměru, tj. při stěhování, nelze podceňovat. Od fáze balení se totiž odvíjí fáze další. Organizace a forma balení pak také udává, kolik času, ale i nervů při dalších fázích ztratíte. Ideální je, pokud máte stejně velké krabice, to nejen z důvodu přehlednosti, ale i skladnosti a manipulaci při nakládce a vykládce. Vedle krabic je pak dobré se „vyzbrojit“ bublinkovou fólii, průhlednou fólií, kvalitní izolepou, popisovači aj. O vše zmíněné, včetně samotného balení se nebudete muset starat, oslovíte-li profesionální stěhovací firmu.

Stěhovací služby – kontrola před naložením a přesunem

Ještě než dojde na** stěhování** se do nového domova, je dobré se po stávajícím prostoru pořádné rozhlédnout. A to ani ne tak z důvodu nostalgie a vzpomínek, jako z důvodu, jestli jste na něco nezapomněli. Může jít kupříkladu o svítidla, věci z balkónu, lodžie, komory, sklepa apod.

Stěhovací služby – naložení a přesun

Veškeré věci od drobností po demontovaný nábytek jsou zabalené a připravené na nakládku. I zde hraje velkou roli zkušenost a profesionalita firmy. Pracovníci stěhovací firmy nemusí být nutně „vazouny“, aby si poradili se skříní, sedací soupravou aj. Důležitá je zručnost, ale i používání například popruhů aj. Při nakládce pak firma postupuje tak, aby nejen do stěhovacího vozu co nejvíce naložila, a Vy tak případně neplatili cestu navíc, ale také dbá na bezpečné uložení věcí, jejich zapření apod.

Stěhovací služby – vyložení a vybalení

Dorazili jste na místo určení a nyní následuje fáze vykládání a vybalování. Součástí této služby je vyložení veškerých krabic, kartonů, nábytku. Můžete se také dohodnout na opětovné montáži nábytku, včetně kontroly funkčnosti a vybalení zabalených věcí. Po vykládce a vybalení by měla následovat i kontrola, že veškeré stěhované věci doputovaly na místo určení a náhodou se na nic nezapomnělo. Daný seznam se sepisuje ve fázi před nakládkou.

Stěhovací služby – odvoz obalového materiálu

Jste na novém místě, věci a nábytek máte složené, vybalené a v předsíni, či hale haldy krabic, kartónů a obalového materiálu. Vaší první prací však nemusí být zjišťování, kam veškeré krabice a obaly odnést. Stěhovací firma, kterou si najmete, se o všechen použitý obalový materiál může sama postarat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5168 (magazinolomouc.cz#12)


Přidat komentář