Fitness pro ženy Olomouc

Fitness jen pro ženy se stává velmi zajímavé a žádané. Zacvičit si bez zvědavých mužských pohledů s trenérkou, která sestaví cílený plán posilování problémových partií, je příjemné, a navíc zde ženy ztrácí svůj ostych.

Fitness pro ženy

Fitness je známé roky. Ovšem do klasického fitness se mnohým ženám příliš nechtělo. Měly strach z posměchu, i když by je žádný nejspíš nečekal. Pravdou je totiž to, že ve fitness se každý věnuje zejména sám sobě. Kdo chce opravdu cvičením docílit pěkné postavy a lepší kondice nemá na žádné posuzování druhých čas. Přesto mnoho žen do fitness raději nešlo a cvičilo doma při televizi, podle kazety, knihy, CD, nebo dalších pomůcek. Takovéto cvičení však není dostatečně účinné. Ve fitness jde vše lépe. A tak nápad zřídit** fitness jen a pouze pro ženy** byl více než úspěšný. Do fitness začalo chodit mnoho žen, které by dříve do fitness nikdy nešly.

Cvičit může každá žena

Cvičit ve fitness může** každá žena**. Nezáleží na věku, na kondici, na tvaru postavy, ani na tom, zda je hubená, štíhlá nebo má nějaké to kilo navíc.** Cvičení ve fitness** je zajímavé již tím, že pokud budete mít zájem, tak vám trenérka vypracuje** cvičební plán na míru**. Vy pak budete postupovat tak, aby dosažení vaší vysněné kondice bylo reálné. Samozřejmě cvičit s trenérem není podmínkou. Jde to s ním však lépe a s trvalým efektem. Pokud však nepotřebujete upravit postavu na určitých místech, nebo se zbavit tukových polštářů, či účelně zpevnit tělo, pak můžete cvičit i ve fitness sami podle vlastní představy a potřeby. Tak získáte kondici, pevné svaly a jako vedlejší produkt i dobrou náladu.

Svaly nebo tvarovaná postava?

Cvičit ve fitness neznamená, že získáte proporce svalnatého muže. Naopak, získáte krásné vypracované tělo, které bude pevné,** zvýšíte si kondici**, což vám umožní vyjít kopec bez zadýchání a shodíte i přebytečná kila. Vaše postava se začne zpevňovat, tvarovat, budete mít stále větší sílu, elán, i výdrž, a k tomu přibude dobrá nálada. I pohled na svět bude najednou jiný, optimističtější.

Čím se liší fitness pro ženy?

Především se zaměřuje na problémy žen. Tedy na problémové partie těla ženy. To znamená na břicho, stehna, hýždě. Cvičení je zde příjemné, a každá žena může cvičit podle svých potřeb. To znamená, že i když je vám 45 let a již velmi dlouho, nebo nikdy jste necvičili, pak ve fitness pro ženy to není problém. Nejenže vám zde připraví cvičení na míru, ale přizpůsobí se i vašim potřebám a nebude jim vadit váš počáteční strach ani nedůvěra. Naopak vás budou podporovat a stále vám budou připomínat nutnost pravidelných návštěv.

V pravidelnosti je síla

A to doslovně. Pokud chcete získat krásnou postavu, posílit své tělo, zmenšit jeho objem, nebo jen tělo zpevnit, tak je nutná, ba přímo nezbytná pravidelná docházka. S pravidelností získáte určité cvičební návyky, tělo si zvykne na svou porci námahy a vše se začne obracet k lepšímu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5180 (magazinolomouc.cz#62)


Přidat komentář