Svatba na klíč Olomouc

Patříte k těm šťastným, které partner požádal o ruku a Vy teď přemýšlíte, co zařídit dřív, aby byla svatba skutečně tak jedinečná a pro všechny zúčastněné nezapomenutelná? Pokud si chcete vše připravovat sami, čeká Vás náročné období.

Svatba na klíč

Plánování a příprava svatby zabere mnoho času a rozhodně nikomu na klidu nepřidá. Ačkoliv je svatba jedinečným dnem v životě každého novomanžela a těší se na ni několik měsíců nebo dokonce i let, během svatebních příprav mnohdy převládá nervozita a stres a nejeden budoucí ženich a nevěsta se shodli, že se těší, až bude po všem a budou si žít klidný a nerušený novomanželský život, ovšem už bez všech starostí a svatebních příprav. Těmto negativním pocitům ze svatby se však může každý vyhnout tím, že si objedná svatbu na klíč. Svatba na klíč Vám pomůže uskutečnit Váš nejkrásnější životní den, na který nikdy nezapomenete, i kdyby manželství čistě náhodou v budoucnu nevyšlo.

Proč se obrátit na svatební agenturu?

Se svatebními agenturami se přímo roztrhl pytel. A je pro to pádný důvod. Stále více budoucích novomanželů si chce svatbu skutečně užít  a ne jen přemýšlet, zda vše klapne, zda se budou všichni hosti bavit, jestli přijdou muzikanti, zda se nezkazí svatební zákusky, apod. Proto svatby na klíč bývají skvělou variantou pro ty, které nebaví svatební zařizování, plánování a přípravy. Svatební koordinátor je skvělá volba, neboť má bohaté zkušenosti, zná dodavatele, kteří mu dokážou nabídnout služby za velmi výhodné ceny a hlavně, ví přesně, co dělat. Nebojte se, že byste se za svatbu na klíč nedoplatili. To rozhodně ne. Tato výborná a rozumná volba Vám Váš rozpočet o moc nenavýší. U nás, v České republice, zatím svatby na klíč nejsou tak běžné, jako jinde ve světě. Přesto se však i ony začínají těšit většímu rozmachu, neboť lidé zjišťují, že se svatební agenturou může být svatba skutečně pohodová a veselá, včetně všech nezbytných příprav.

Výhody svateb na klíč

Pokud nemáte rádi stresující záležitosti, nebaví Vás něco sáhodlouze plánovat, nebo jste tak časově vytížení, že Vám už bohužel nezbývá čas na svatební přípravy, aby byla svatba skutečně tak krásná, jak je Vaším snem, pak je lepší zadat svatební přípravy i realizaci svatebního dne na svatební agentuře. Svatební koordinátoři udělají vše proto, aby Váš svatební den byl dokonalý, jedinečný a nezapomenutelný. A to nejen pro Vás, ale pro všechny zúčastněné. Nepodceňujte svatební přípravy. Pro mnohé je svatební den pouze jedním v životě, a už se nebude nikdy opakovat. Udělejte si ho nejkrásnější. Nedejte na řeči, že na svatbě nezáleží, že je důležitější, jak spolu budete dál žít, nebo nějaký obřad. Neposlouchejte řeči, že jde jen o jeden jediný den, proto byste mu neměli obětovávat tolik. Je to Váš den, a pokud ho chcete mít Vy krásný a užít si ho, tak udělejte vše proto, aby krásný byl.

Co zahrnuje svatba na klíč?

Svatební koordinátor je tu také proto, aby uvítal hosty na svatbě a srozumitelně jim předal informace o harmonogramu celého svatebního dne. Svatební koordinátor se Vám postará o zdobení aut, o zdobení místa, kde bude probíhat obřad a kde se následně uskuteční svatební hostina, provede dohled nad dodavateli, zajistí všechny doklady, které jsou pro svatební obřad důležité či dokonce nezbytné, sežene Vám fotografa, a pokud máte svého, pak mezi nimi proběhne vzájemná spolupráce, aby vše na sebe navazovalo a nebyly na svatbě zbytečné časové prodlevy, jak to často v souvislosti s fotografováním novomanželů bývá. Svatební koordinátor provede organizaci aut z obřadu na svatební hostinu, dohlídne na to, aby nebylo na svatbě zapomenuto na tradice a zvyky, zkontroluje limit, který je stanoven pro občerstvení, zajistí a zkoordinuje hudební kapelu nebo kapely, je-li jich víc, může mít na starosti i nějaké překvapení pro svatební hosty, zajištění ubytování nebo odvoz svatebních hostů. Svatební koordinátor zajistí hlídání dětí včetně zábavného programu pro děti, aby žádné z nich nezůstalo stranou a všichni se bavili. A to je jen zlomek toho, co svatební agentury nabízí.

Kdo by měl využít svatbu na klíč?

Jsou lidé, kteří se nemůžou dočkat, až budou sami připravovat svůj svatební den, až budou zvažovat, zda je lepší to či ono, neboť se na svatbu těší tak, že si ji chtějí celou připravit podle svého. Pak jsou ale i lidé, kteří nejsou organizačními typy, a kteří raději veškeré záležitosti přenechávají na někom jiném. Pokud jste zaneprázdnění a nemáte kvůli jiným povinnostem ani čas, ba ani pomyšlení na přípravu svatby, bude zřejmě tím nejlepším řešením oslovit svatebního koordinátora. Chcete svatbu jako z pohádky, ale bojíte se, že na něco zapomenete, že něco nevyjde, nebo že na sebe nebude Vámi připravený a zajištěný program navazovat? Máte obavy, že se budou hosté nudit, že nebude kapela hrát dobře nebo že jídlo nebude podle jejich představ? I s tímto vším Vám samozřejmě poradí zkušená agentura na přípravu a realizaci svateb na klíč. Nejste typ, který by rád cokoliv zařizoval, a přesto si přejete, aby vše proběhlo tak, jak má? Nechcete svou hlavu zatěžovat starostmi a nepříjemnostmi, a chcete si jen užít svatební den? Všechno toto jsou důvody, kdy je dobře oslovit svatební agenturu a sami si jen užívat svatebních radostí.

Podělte se o práci se svatebním koordinátorem

Jestliže se chcete na přípravách svatby také podílet, avšak vybrat si z nich jen ty, které Vás zajímají, lákají a ke kterým máte určitý vztah, je zde možnost domluvit se se svatebním koordinátorem a úkoly si rozdělit. Nemusíte nechávat celou svatbu na koordinátorovi, pouze její část. Je totiž dosti možné, že chcete mít přece jen svatbu pod dohledem a ne ji zcela položit do cizích rukou. V těchto případech můžete využít pouze částečnou pomoc. Svatební koordinátor Vám poradí v oblastech, o kterých nemáte ponětí nebo nevíte, co přesně ze široké nabídky vybrat. Svatby na klíč, nebo částečná pomoc při přípravě svatby jsou v poslední době stále více oblíbené a jde o dokonalé řešení, jak si tento významný den užít v poklidu.

Hlídání dětí na svatbách

Svatební agentury zajišťují i hlídání dětí během Vašeho svatebního dne. O Vaše děti bude náležitě postaráno ve chvílích, kdy si budete chtít sami užít Váš den, který patří především jen Vám a Vašemu nastávajícímu či nastávající a Vašim přátelům. Možná budete chtít hlídání dětí využít pouze na dobu svatebního obřadu, nebo slavnostního oběda, nebo nakonec využijete služeb hlídání na celý den až do druhého rána. Nejde o ledajaké hlídání. Hlídání je zajištěno zkušeným týmem profesionálů, kteří mají s hlídáním bohaté zkušenosti, ale také mají za sebou kurz první pomoci. Svatební den se tak stane nezapomenutelným a plný zážitků i pro Vaše drahocenné děti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5186 (magazinolomouc.cz#96)


Přidat komentář