Svatba na zámku v okolí Olomouce

Chystáte se na svůj velký den a toužíte po něčem dokonalém? Snila jste již jako malé dítě o tom, že budete princeznou? Proč si tedy nesplnit své sny a neuskutečnit svůj svatební den na některém ze zámků v okolí Olomouce?

Svatba je nejdůležitější den v životě dvou milujících se lidí, o tom se jistě nebude nikdo přít. Aby byl ještě navíc tento den nezapomenutelný, je potřeba jej dokonale naplánovat. A co dělá svatbu nezapomenutelnou? Mimo jiné je to místo, na kterém se koná. A co je více slavnostní než zámek?

Svatba na zámku v okolí Olomouce

Svatba na zámku je pro mnohé z nás nesplnitelným snem. Chystáte-li však svatbu v okolí města Olomouc, pak se Vám tento sen může dost dobře splnit. V okolí Olomouce se nachází spousta krásných a svatbám přístupných zámeckých lokalit, které přímo čekají na své hosty. A které zámky to kupříkladu mohou být? No vyjmenovat je zde všechny by zabralo nejen spoustu čas, ale i místa, které zde nemáme. Můžeme tak mít svatbu na místech, jako je Zámek Náměšť na Hané, Zámek Velké Losiny či** Zámek Velká Bystřice** atd.

Proč mít svatbu na zámku?

Svatba je, co si budeme povídat z té větší části dnem, který si nejvíce užívá nevěsta. Proto se i její plánování točí především kolem nich. Je to předurčeno již tím, že nevěsty již jako malé holčičky sní o svém svatebním dni a proto je mnoho z nich mají naplánován již mnoho let dopředu. A o čem sní malé holčičky nejvíce? No přeci o tom, že chtějí být princeznami. Odtud tedy ten nápad, že bude jejich svatba na zámku. Zámek na nás působí velmi honosně a příjemně. Je to velmi romantické místo s ještě romantičtějším vybavením a většinou tím nejdokonalejším zámeckým parkem či zahradami. A právě zahrady a zámek jako takový vypadá dokonale na svatebních fotkách, které nám zůstanou navěky.

Co vše lze na zámku ze svatby uskutečnit?

Mnohým z nás postačí, když budou mít na zámku pouze obřad. S tímto se však nemusíte spokojit. Toužíte-li po opravdu romantické a nezapomenutelné svatbě, pak byste měli očekávat daleko více. Kromě toho, že Vám je na zámku umožněn již zmiňovaný obřad, je možno zde uskutečnit také velkolepou, pohádkovou hostinu. Mnohé zámky jdou však ve své nabídce mnohem dále. Proto mají v nabídce pro svatby rovněž možnost přespání a to nejen pro novomanžele, ale také pro svatebčany. No a řekněte, co může udělat svatbu dokonalejší, než to, že se celá uskuteční od A až po Z na zámku? Věřte, že pokud se rozhodnete zajistit nejen obřad, ale také hostinu či nocleh právě na některém ze zámků v okolí Olomouce, bude se o Vaší svatbě hovořit po dlouhou dobu. A pro Vás jako novomanžele bude tato vzpomínka i za mnoho desítek let stále aktuální.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5184 (magazinolomouc.cz#47)


Přidat komentář