Seskok padákem v Olomouci

Chcete se vrhnout volným pádem k zemi? Chcete zažít pocit uvolnění a svobody, který doprovází seskoky z letadla? Máte rádi adrenalin a chcete mít nový zážitek? Pak je seskok padákem něco právě pro Vás.

Adrenalinové sporty jsou v dnešní době velkým lákadlem. Mnoho lidí si chce vyzkoušet, jaké to je zažít opravdové dobrodružství a užívat si život na maximum. Mezi adrenalinové sporty lze zařadit vše, co se vymyká našemu běžnému životu. Pro někoho je adrenalinovou záležitostí už rychlé sbalení a spontánní odjezd na dovolenou, někdo ale potřebuje trochu víc, trochu riskantnosti.

Mezi nejčastější adrenalinové sporty patří bungee jumping, akrobatické létání, stav beztíže, jízda v extrémně rychlém autě, plavání mezi žraloky, skoky se sedmimílovými botami, horolezectví, atd.

Seskok padákem

Seskok padákem z letadla patří rovněž mezi vysoce adrenalinové zážitky a dopřává si ho čím dál více lidí. Jen si představte, jak dokonalé musí létání ve vzduchu být. Jak se pomalu ale jistě přibližujete k zemi a dopadáte na ni s pocitem radosti a úžasu. Jak hlubokou odezvu to ve Vás zanechá.

Takové skákání ale není to samé, jako skákat ze stromu. Potřebujete určité informace a vědomosti. Před samotným seskokem musíte podstoupit několik hodin výcviku, abyste věděli, co se bude dít a co máte očekávat. Záleží to i na skutečnosti, zda jste se rozhodli pro tandemový seskok, což je seskok se zkušeným instruktorem, ke kterému jste připoutáni, nebo chcete skákat sami. Zvolit si můžete i seskok ve dvojici či ve větší skupině.

Seskok padákem v Olomouci

Olomouc je dostatečně velké město, aby se i zde nabízely seskoky padákem. Na internetových portálech naleznete hromadu nabídek, kde Vám nabízejí tandemové seskoky nebo seskoky samostatné. Některé** seskoky** jsou spojeny i s vyhlídkovým letem, což je také příjemný zážitek.

Seskoky padákem jsou nabízeny i na slevových portálech za docela přijatelné ceny. Jde sice o trochu dražší záležitost, ale určitě nebudete litovat. Poukaz, ať už slevový či ne, můžete darovat například k narozeninám nebo výročí nebo jen tak. Zaručeně se hodí pro lidi, kteří nevědí, co dalšího a nového by měli vyzkoušet a zrovna seskok padákem jim na seznamu aktivit chybí.

Cenová a časová relace

Seskoky trvají zhruba 10 až 15 minut, podle toho, v jaké výšce se nacházíte. A co se týče cenového rozmezí, pohybuje se asi kolem 3 až 5 tisíc korun. Záleží, u koho a v jaké počtu se hlásíte

Proč skočit padákem

Důvodů, proč vyzkoušet z celé řady adrenalinových sportů právě seskok padákem, je opravdu hodně. Například si užijete šílené dobrodružství, zemi pod sebou budete mít jako „na dlani“, pocítíte nekonečnou volnost a svobodu, zažijete vlnu emocí, jako strach, radost, odvaha, apod. Sami se zamyslete, co Vám seskok přinese, nový zážitek, začátek něčeho krásného nebo jen uvolnění.

Pokud jste se už rozhodli seskok vyzkoušet, pak nezapomeňte ve vhodný okamžik vyskočit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5191 (magazinolomouc.cz#39)


Přidat komentář