Neinvazivní bezbolestná liposukce Olomouc

Ukládá se Vám tělesný tuk jen na určitých partiích těla? Vaše postava tak vypadá nesouměrně, ale nevíte jak s těmito problémovými partiemi bojovat? Účinným řešením může být neinvazivní liposukce.

Co s problémovými tělesnými partiemi?

Stydíte se za svou nesouměrnou postavu? Trápí Vás větší bříško nebo naopak široké boky? Návštěva veřejného koupaliště je pro Vás nepředstavitelnou? Při nakupování oblečení zoufáte, když vrchní část kupujete v klasických velikostech, ale spodní ve velikostech o dost vyšších? Nebo naopak máte štíhlé pozadí a úzké boky, ale na břichu se Vám tvoří nevzhledné tukové špíčky připomínající pneumatiku? Ať cvičíte jak cvičíte, tuky z těchto začarovaných míst na těle ne a ne zmizet? Často se stává, že při cvičení zhubnou zase jen ty partie, se kterými příliš velký problém nemáte. Ostatní se sice také zmenší, ale ne v takové míře jak byste si představovali. Nezoufejte, nejste v tom sami. Tyto problémy trápí nesčetně mnoho žen na celém světě. Náš tělesný vzhled se odráží také na naší psychice, a tak s každou návštěvou obchodu s oblečením, kde se snažíme vybrat si vhodné šaty, se může naše nálada více a více zhoršovat. Situace se nám zdá bezvýchodná, protože ani všemožné diety, natož cvičení, nezabraly tak, abychom se cítili při pohledu do zrcadla spokojeně. Je čas zahodit chmury, protože i ta zdánlivě neřešitelná situace má své východisko. V tomto případě mluvíme o neinvazivní bezbolestné liposukci.

Bojíte se klasické liposukce?

O klasické liposukci jste již slyšeli, ale ani trochu se vám nezamlouvá představa podstoupení chirurgického zákroku, při kterém se používá skalpelu, jehel a kanyly na odsávání tuku? S tímto vším souvisí také anestezie, ze které má spousta lidí rovněž strach. Není divu. Jakýkoliv invazivní zákrok do těla může vyvolat komplikace a je spojen s pozákrokovou bolestí a rekonvalescencí. Po klasické liposukci je nutné alespoň pět dní ležet a nevystavovat tělo žádné větší námaze. Pracujícím lidem také nevyhovuje to, že by si museli vzít v zaměstnání nemocenskou. Ačkoliv má klasická liposukce své viditelné účinky, i přesto se jí spousta lidí bojí a raději tuto invazivní metodu odstraňování tuku z problémových tělesných partií nevolí. Jak jsme už zmínili, po klasické liposukci se mohou objevit i jisté komplikace, mezi které patří například vznik infekce, trombóza nebo otoky. U neinvazivní liposukce se ničeho takového obávat nemusíte. Nechcete-li své tělo vystavovat zbytečné zátěži v podobě chirurgického zákroku, navíc kvůli něčemu, co je spíše estetickou nežli zdravotní zátěži, nemusíte.

Neinvazivní metody odstranění tuku – metody 3. generace

Doba jde stále kupředu a jsou vyvíjeny nové metody odstranění tělesného tuku tak, aby byl výsledek viditelný a ten, kdo danou metodu podstoupí, neměl zbytečné obavy z toho, že se něco nepovede. Noc před procedurou neinvazivní liposukce nebudete trpět žádnými nočními můrami, ani se budit s hrůzou, že už za pár hodin budete ležet na sále. Na neinvazivní liposukci se budete naopak těšit, protože budete vědět, že Vás čeká příjemná relaxace vleže, kdy Vás nebude nic bolet a po proceduře jednoduše odejdete domů nebo do práce.

Ultrazvuková liposukce Olomouc

Jednou z metod, kterým se říká metody 3. generace, je liposukce ultrazvukem neboli lipolýza. Lipolýza je bezbolestná procedura, při které za pomoci ultrazvukových vln dochází k rozbití tukových buněk. K tomu je užíván speciální ultrazvukový přístroj. Tukové buňky, které jsou rozbity se postupně spálí. Výsledek je zřetelně viditelný cca po čtyřech týdnech od provedení lipolýzy. Po lipolýze je potřeba tři týdny dodržovat jídelníček, který nebude obsahovat žádná těžká jídla s vysokým množstvím tuku a kalorickou hodnotou. Pokud budete tento režim po danou dobu dodržovat, budete se moci těšit z nakupování v o několik čísel menších konfekčních velikostech, než jste byli dosud zvyklí. Po lipolýze není nutné, abyste proleželi celý týden v posteli a nahlásili v práci nemocenskou. Lipolýza nevyžaduje rekonvalescenci. Také se nemusíte shánět po drahých stahovacích kalhotách, které se používají po klasické invazivní liposukci.

Kryolipolýza Olomouc

Velice oblíbenou a poptávanou metodou zbavení se tuku v problémových partiích je liposukce zmražením, neboli kryolipolýza. Rovněž jde o metodu, při které odpadá nutnost anestezie, použití skalpelu a jehel. Při kryolipolýze jsou tukové buňky ochlazeny a následně odumírají. Tělo je poté vyloučí lymfatickým systémem. Pokud se rozhodnete dát vale svým tukovým špíčkům a zvolíte pro to metodu kryolipolýzy, navštivte renomovaný salon, ve kterém disponují certifikovaným přístrojem na kryolipolýzu. Některá studia totiž pořizují levné přístroje, které nemají takové výsledky a mohou dokonce na kůži způsobit omrzliny. Stejně jako každá procedura, má i kryolipolýza svá omezení. Neměly by ji podstupovat ženy, které jsou těhotné nebo kojí, dále lidé s implantát, s nádorovým onemocněním, s onemocněním srdce, s atopickým ekzémem či cukrovkou. Každopádně by Vám osoba, provádějící kryolipolýzu, měla podat veškeré informace, které s touto moderní metodou odstranění tuku souvisí.

Neinvazivní liposukce pro ženy i muže

Nebuďte zoufalí z toho, že se Vám nedaří zhubnout, i když pro to děláte co můžete. Bříško, boky, zadek, bedra... to všechno jsou partie, kde se nás tuk může držet jako klíště, přestože na něj útočíme ze všech stran. Metodu neinvazivní liposukce mohou podstoupit ženy i muži. Na pohlaví zde opravdu nezáleží. Také muži mají na těle místečka, která raději schovávají pod mikinou nebo svetrem. Také se muži nemusí bát, že by přišli do daného salonu na neinvazivní liposukci a tam se na ně personál díval jako na nějakou raritu. Tyto metody jsou dnes natolik oblíbení a používaní, že muži na ně chodí stejně běžně jako ženy a nikomu to zvláštní nepřijde. Vždyť váha, postava a její souměrnost, jsou věci, které trápí všechny a odjakživa. Navíc bez ohledu na to, zda je nám osmnáct nebo šedesát. Díky neinvazivní liposukci budete moci zahodit všechna vytahaná trička a dlouhé kalhoty a těšit se z postavy, kterou budete se zalíbením ukazovat v krátkých sukních, kraťasích a šatech.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5203 (magazinolomouc.cz#86)


Diskuze a zkušenosti

emilie šimberska | 18.04.2015 18:16
Re: Neinvazivní bezbolestná liposukce Olomouc dobry den mam velke břicho mužete mi pomoct a kolik to stoji.děkuji


Přidat komentář