Plastika a liposukce Olomouc

V dnešní době již není důvod trpět pocitem méněcennosti, pokud k Vám byla příroda příliš štědrá, nebo naopak skoupá. Trápí Vás malá, velká, nesouměrná ňadra? Nebo na sobě pozorujete zub času v podobě tukových špíčků, povadlých víček aj.?

Nejen uvedená trápení mohou být minulostí, a to díky možnostem moderní plastické a estetické chirurgie v součinnosti s vysokou odborností plastického chirurga. Stačí si jen vybrat „tu správnou polikliniku“, která Vám nabídne nejen znalosti, zkušenosti, ale také maximální individuální přístup, komfortní zázemí, a to vše za příjemné ceny.

Plastika a liposukce - Olomouc

Pokud bychom se zaměřili na** Olomouc**, pak Vám můžeme dát tip na Polikliniku Olomouc, respektive Privátní plastickou chirurgii Olomouc s.r.o., se sídlem Tř. Svobody 32, 772 00 Olomouc. Privátní plastický chirurg MUDr. Alexandr Šimek se specializuje na plastické operace prsou – liposukce – kosmetické a plastické operace obličeje. Podrobné informace o jednotlivých nabídkách služeb, viz http://www.esteticka-chirurgie.com/. Nejste-li z Olomouce a přilehlého okolí, pak můžete využít jako pacient i ubytování s celodenním dohledem odborně vyškoleného personálu. Budete-li mít zájem o osobní konzultaci, pak si můžete domluvit termín schůzky telefonicky na tel.: +420 608 887 561. Dotazy či žádost pro objednání se lze také zaslat na e-mail: alsim@seznam.cz

Zvětšení prsou

Snad k nejčastějším plastickým zákrokům, stran operace prsou, patří zvětšení prsou prsními implantáty. Důvody pro zvětšení ňader mohou být různé. Dívky a ženy se chtějí líbit sami sobě, ale také partnerovi, manželovi. Není však ani výjimkou, že se něžné pohlaví rozhoduje pro zvětšení prsou z důvodu profesního, kdy vykonávají práci modelky, či provozují na soutěžní úrovni fitness aj.

Zmenšení prsou

Vedle zvětšení prsou, je ze stran dívek, žen poptávané i zmenšení prsou. Ne vždy jsou velká ňadra pro jejich majitelku přínosem a komfortem. Mohou způsobovat bolesti zad, hlavy aj. A pak je tu také otázka studu, či znechucení, jak je na ně ze stran mužů lačně pohlíženo apod.

Úpravy nesouměrností prsou

Plastické operace prsou nabízí také úpravy nesouměrností prsou. Nikdo z nás není dokonalý, tu a tam na sobě můžeme najít nějakou „chybičku“. Tou může být i odlišný tvar ňader, či jejich velikost aj.

Operace vpáčených bradavek

V neposlední řadě pak plastické operace prsou nabízí také operaci vpáčených bradavek. K té se ženy a dívky rozhodují nejen z estetických, ale i praktických důvodů. Vpáčené bradavky totiž mohou být velkou překážkou při plánovaném kojení miminka.

Operace prsou u mužů

Ano, čtete dobře. Na druhou stranu, proč ne? Cožpak jenom ženy mají právo být hezčí, atraktivnější, dokonalejší? Ani mužům není lhostejný jejich vzhled. Zatímco něžné pohlaví převážně touží po dokonalých, pevných ňadrech. Muži si přejí dokonalý a pevný hrudník. Svého snu mohou dosáhnout díky gynekomastii.

Liposukce

Již jste prakticky rezignovala na to, že se kdy ještě budete pyšnit sexy postavou? S posmutnělým výrazem ve tváři si prohlížíte fotografie z doby, kdy Vám sice bylo o nějaký ten rok méně, ale spíše je objektem Vašeho zájmu postava, která dříve byla štíhlejší, pevnější, bez nevzhledných, přetékajících faldíků? Na to, abyste hodila zbraně do bojiště a vzdala se, máte bezpochyby času dost. Zase si budete moci obléci, či koupit moderní rifle, slušivý svetřík, a to díky liposukci.

Liposukce – tumescentní technika

Tumescentní liposukce umožňuje rychle a velmi efektivně dosáhnout požadované změny, co do tvaru i linie postavy. Při tumescentní liposukci dochází k odsávání tukové tkáně z konkrétních oblastí, kde je tuk příliš nahromaděný. Odsátí se provádí za pomocí liposukčních kanyl, které jsou napojené na odsavné zařízení. Tyto kanyly Vám plastický chirurg zavede do tukové tkáně, a to několika drobnými, cca 3 – 8 mm, řezy v kůži.

Liposukce jednotlivých oblastí

Na jaké nejčastější oblasti je liposukce zaměřena? Jedná se o tzv. problematické partie. K nim patří především oblast bříška, stehen, beder, vnitřních kolen, ale také oblast krku podbradku. K dalším, méně častým oblastem, u kterých je však možné provést liposukci, jsou paže, hýžďové oblasti, oblasti zad i podpaží, přední plochy stehen.

Operace břicha – Abdominoplastika

Máte doma uzlíček štěstí, který jste nosila pod srdcem devět měsíců? Kromě velké radosti, jste však posmutnělá z důvodu, že Vaše bříško již zdaleka není takové, co do objemu, ale i vzhledu, jako před otěhotněním? Může se Vám podařit po určité době docílit stejné velikosti bříška, pasu, kdy budete cvičit, držet dietu apod. Co však jen těžko ovlivníte, je odstranění pajizévek, strií. Strie sice časem vyblednou, zprůhlední, ale viditelné zůstanou. Nebude však nutné, abyste pak již jen nosila jednodílné plavky, dlouhá trička apod. Můžete se objednat na operaci břicha, tzv. abdominoplastiku. Díky ní je možné dosáhnout výrazného zlepšení i obnovení hladké linie oblasti bříška.

Plastické operace obličeje

Nedokonalosti na těle můžeme do jisté míry zamaskovat vhodně zvoleným oblečením. Jen těžko však ukryjeme naši tvář. Chodit s maskou by nebylo zrovna nejvhodnější řešení. Nemusíte se však ani spokojit se současným vzhledem, který Vám zrovna moc radosti nedělá. V nabídce plastické operace obličeje, se můžete s plastickým chirurgem domluvit na operaci nosu – plastice očních víček – operaci uší – zvětšení rtů aj.

Plastické operace obličeje – operace uší

Vaše tvář by byla tak krásná, nebýt však „uší“? Uší, které nejsou pěkně přitisknuté u hlavy, naopak odstávají? Ženy, stejně jako muži si mohou nechat dorůst vlasy, aby nedokonalost posazení uší zamaskovali. Jenže to je řešení, ne zrovna ideální a praktické. Svým způsobem je to jako s tzv. přehazovačkou, kdy se muži snaží ne zcela šťastným způsobem zamaskovat počínající, či existující pleš. Místo čekání, než Vám dorostou vlasy a následného se stresování při každém větším poryvu větru, můžete Vaši situaci prokonzultovat s plastickým chirurgem. Ten Vám může doporučit operaci odstátých boltců. Po operaci a následném zhojení, budou Vaše ouška pěkně u hlavy. A Vy se budete moci pyšnit nejen hezčím vzhledem, ale třeba i novým slušivým účesem, bez překrývání uší. A Vaše sebevědomí se rázem zvýší. A případné posměšné pohledy cizích lidí, budou ty tam.

Plastické operace obličeje – zvětšení rtů

Pomineme-li oči, pak to jsou rty, které přitahují pozornost. Tvar, plnost rtů pak může přímo magicky přitahovat podhledy jiných jedinců. Bohužel však zrovna Vaše rty nejsou tak sexy, jak můžete spatřit v televizi, v časopisech? O plnosti, souměrnosti, nemůže být ani řeč? Naopak máte rty poměrně nevýrazné, úzké? Váš sen v podobě sexy rtů, však může být lehce splněné. Můžete si totiž nechat Vaše rty od plastického chirurga zvětšit. Nabízenými metodami jsou pak operační metoda zvětšení rtů pomocí V-Y techniky, či operační metoda zvětšení rtů pomocí tekutých fillerů. A pro kterou metodu se rozhodnout? Vodítkem Vám může být, zda budete chtít zvětšení trvalé, nebo jen dočasné, kdy však můžete zvětšení zopakovat.

Labioplastika

Možnosti plastické chirurgie se týkají i těch nejintimnějších částí našeho těla. Nejste spokojené s velikostí, tvarem Vašich malých stydkých pysků? Nebo Vám jejich velikost vadí při běžném životě, při sportovních aktivitách aj.? V tom případě můžete zahodit stud a zajít do ordinace plastického chirurga. Ten Vám totiž nabídne řešení, díky kterému se Vám bude žít hned o poznání lépe. Diskomfort bude rázem pryč díky Labioplastice. I když se jedná o velmi citlivou oblast, nemusíte mít obavy z velké bolesti po provedeném výkonu. Pro překonání míry bolesti, která však není nijak výrazná, Vám postačí běžná analgetika.

Plastika nehtového valu – zarostlý nehet

Nevhodným způsobem zastřižený nehet může způsobit nemalé potíže, které jsou mnohdy natolik bolestivé, že doslova každý krok je utrpením. Po čase sice může bolest, doprovázený otok a zarudnutí ustoupit. Ne však každý má to „štěstí“, že jeho nešikovnost, či nepozornost při stříhání, dopadne jen krátkodobou, i když nepříjemnou bolestí. Není bohužel výjimkou, že se „jen“ ze zarostlého nehtu vyklube i nepěkný mechanický zánět. K němu může dojít, pokud se první stádia vzniklého zánětu patřičně neřeší. A tak, i takový „obyčejný zarostlý nehet“, může znepříjemnit život ne na dny, týdny, ale dokonce i dlouhé měsíce. Místo různých mastiček, obkladů, gelů, Vám přináší plastická chirurgie efektivní řešení spočívající v plastice nehtového valu. Jedná se o resekci, neboli chirurgické vyříznutí zbytnělé části nehtového valu, následně sešití takovým způsobem, aby bylo docíleno volného prostoru pro roh nehtu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5200 (magazinolomouc.cz#51)


Přidat komentář