Vyhlazení vrásek Olomouc

Investujete do kvalitní pleťové kosmetiky, která není zrovna nejlevnější? Pečlivě se každý den odličujete? Snažíte se zdravě stravovat, dostatečně pít? Děláte z Vašeho pohledu maximum, ale přesto zaznamenáváte na své tváři neúprosné stopy času?

 

Můžete skutečně dělat vše zmíněné, ale čas jen těžko zastavíte. Vedle uvedeného tu jsou také dědičné dispozice, ale i mimika. Jen si zkuste alespoň během jednoho dne uvědomit, jak se právě tváříte, zda samým soustředěním nemáte pokrčené čelo, nebo nemhouříte oči při dívání se do sluníčka aj. I toto se odrazí na stavu Vaší pleti, respektive** výskytu vrásek**. Dobrá zpráva však je, že nemusíte tzv. složit zbraně a smířit se s tím, že již kolem třicátého roku na Vás bude vidět, že na dortu sfoukáváte více svíček. Nabízí se Vám účinné možnosti v podobě vyhlazení vrásek. Stačí si vybrat metodu, která Vám bude nejvíce vyhovovat po stránce provedení, účinnosti i cenové hladiny.

Vyhlazení vrásek – možnosti

Ať už dáte přednost jakékoli metodě, která nabízí vyhlazení vrásek, důležité je, že se budete nejen cítit, ale také vypadat mladší. Vrásky, stejně jako kila navíc, přidávají roky. Metody, které jsou zaměřené na vyhlazení vrásek, Vás sice nezbaví přebytečných kil, ale zbaví Vás starostí a chmurných myšlenek, smutku při pohledu do zrcadla. Tam, kde se na Vašem obličeji rýsovala vráska, není po ní náhle ani stopy. Čelo, stejně jako oblast kolem nosu, úst, mezi obočím, může být naprosto bez vrásek.

Vyhlazení vrásek – kde se provádí

To, zda budete zcela bez vrásek a jen na krátkou dobu, či na delší, je do značné míry odvislé od metody, kterou si vyberete. Vyhlazení vrásek, v závislosti na dané metodě, se provádí v kosmetickém salónu, ale také na klinice plastické chirurgie. Jednotlivé metody vyhlazení vrásek, jejich přínosy, výhody, možnosti dosažení úrovně výsledků, s Vámi prodiskutují v tom příslušném salónu, či na klinice.

Vyhlazení vrásek - druhy

V současnosti se můžete setkat s těmito metodami vyhlazení vrásek: facelift – chemický peeling – laserový resufacing – endoskopická operace – injekční výplňové materiály (botulotoxin, kolagen, kyselina hyaluronová). Kupříkladu takový facelift nabízí nejtrvalejší vyhlazení vrásek. Je tu však také něco za něco. V tomto případě je nutná následná hospitalizace po zákroku a určitá míra bolestivosti při hojení. Hledáte-li však skutečně dlouhodobý výsledek, pak určitě nějaké to omezení „přečkáte“.

Vyhlazení vrásek – cena

Protože jde v případě vyhlazení vrásek o** kosmetický zákrok**, musíte počítat s tím, že nebude Vaší zdravotní pojišťovnou financován. Na druhou stranu, nestojí Vaše omlazení za nějakou tu investici? Proč zbytečně vypadat starší, když nemusíte? A jak je to konkrétně s cenou za vyhlazení vrásek? Zůstaneme-li u zmíněného faceliftu, pak se jeho cena pohybuje od cca 20 000 Kč. Konkrétní výše ceny se však odvíjí od velikosti zákroku, ale také od příslušné kliniky. Oproti tomu například takový botox Vás vyjde na cca 4 000 Kč, pokud si budete chtít nechat vyhladit vrásky na čele a v okolí očí. V případě botoxu však zase na druhou stranu nemůžete počítat s dlouhodobým účinkem. U vyhlazení vrásek tak platí poměr „cena – výkon“, respektive poměr „cena – účinnost“.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5198 (magazinolomouc.cz#21)


Přidat komentář